Rodzino trzymaj formę

14 czerwca 2018r. odbyła się jak co rok (już piąty raz), impreza integracyjno sportowa „Rodzino trzymaj formę”.

Miło mi powiadomić, że gromadzi ona coraz liczniejsze grono rodziców i uczniów.

Impreza polega na tym, że uczniowie zapraszają swoich rodziców do naszej szkoły aby uczestniczyli w spotkaniu sportowym. W tym roku graliśmy w piłkę ręczną i jak zawsze silna reprezentacja rodziców miała przewagę ( nie tylko wzrostu). Przez dwie godziny w miłej i sportowej atmosferze, przy muzyce, walczyliśmy o zwycięstwo z rodzicami ale bez ich pomocy nie byliśmy w stanie strzelić gola. Muszę przyznać, że rodzice w tym roku mieli bardzo silną reprezentację i najważniejsze – gdyby wszyscy rodzice byli tak zaangażowani i jednocześnie wyrozumiali, tworzący wspaniałą atmosferę – mógłbym nawet pracować za darmo, dla samej przyjemności.

Dziękuję rodzicom i uczniom za udział i chęć pomocy przy organizacji naszego spotkania. Wszyscy daliśmy z siebie wszystko w meczu do tego stopnia, że wielu osobom trudno było się poruszać następnego dnia ale to wszystko dla zdrowia i dla naszych dzieci, dla których pokazanie się przed swoimi rodzicami jest naprawdę bardzo ważne. Ja sam tak zaangażowałem się w grę, że zapomniałem zrobić zdjęcia w trakcie gry, czego żałuję, bo niektóre akcje były na wysokim poziomie. Na zakończenie, rodziny otrzymały specjalnie na ten cel przygotowane dyplomy i broszurki -„Rodzicu trzymaj formę”. Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom. Rodzicom gratuluję takich wspaniałych pociech, tego, że znajdują czas dla nich, i zapraszam w przyszłym roku.

Tekst: Dariusz Kotuła

Otrzymano do publikacji: 16.06.2018