Get Adobe Flash player

VI MISTRZOSTWA POWIATU ŚREDZKIEGO W PŁYWANIU  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

 

 

1. Zawody odbyły 06.04.2018 w godz.  9 -12 na basenie Średzkiego Parku

    Wodnego.

2. W zawodach uczestniczyło 86  uczniów z 8 szkół podstawowych.

3. Organizatorzy:

                               - Szkoła Podstawowa nr - 3 w Środzie Śl.

                               - Średzki Park Wodny

                               - Urząd Miejski w Środzie Śl.

4. Medale dla uczestników  ufundował Urząd Miejski w Środzie Śl.,

   Dyplomy – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śl. a nagrody rzeczowe –

    „DECATHLON   ”.      

5. Zawody otworzył : Burmistrz Środy Śl. – Adam Ruciński

6. Fotoreportaż i wyniki z zawodów można oglądać na stronie internetowej

    średzkiego parku wodnego.

7. Gościem specjalnym był reprezentant Polski w pływaniu, medalista Mistrzostw

    Europy – Paweł Werner.

            8. Wyniki (medaliści):

  Rocznik 2002-2004

             50m stylem dowolnym dziewcząt

1.  Samiec-Talar Karolina, SP-3 Środa Śl.– 32,29 sek.

2.  Stawirej Wiktoria, SP-3 Środa Śl.  -  34,90

3.  Rostkowska Maja, SP Kostomłoty – 35,73

50m stylem grzbietowym dziewcząt

1.  Samiec-Talar Karolina, SP-3 Środa Śl. – 39,45

2. Stawirej Wiktoria, SP-3 Środa Śl. – 39,53

3. Zenka Michalina, SP-3 Środa Śl. – 42,93

           50m stylem klasycznym dziewcząt

1. Rostkowska Maja, SP Kostomłoty – 47,31

2. Chichłowska Julia, SP Rakoszyce – 48,30

3. Dudzinska Marlena, SP Ciechów – 50,50

           50m stylem dowolnym chłopców

1.   Zenka Jakub, SP-3 Środa Śl. – 26,51

2.   Pasieka Sebastian, SP Malczyce – 27,39

3.   Wielgosiewicz Maciej, SP Ciechów – 28,12

50m stylem grzbietowym chłopców

1.   Zenka Jakub, SP-3 Środa Śl. – 34,44 sek.

2.   Misiuna Michał, SP-3 Środa Śl. – 38,27

3.   Witkowski Wiktor, SP-3 Środa Śl. 38,85

50m stylem klasycznym chłopców

1. Wielgosiewicz Maciej, SP Ciechów- 38,00

2. Pasieka Sebastian, SP Malczyce – 38,41

3. Wronowski Adam, SP-3 Środa Śl. – 39,97

          ROCZNIK 2002 I MŁODSI

50 m stylem motylkowym dziewcząt:

1. Ożóg Julia, SP Szczepanów – 40,37

2. Gołecka Hanna, SP-3 Środa Śl. 41,35

3. Stawirej Wiktora, SP-3 Środa Śl. - 41,69

50m stylem motylkowym chłopców:

1. Zenka Jakub, SP-3 Środa Śl. – 29,85

2. Wielgosiewicz Maciej, SP Czechow – 33,11

3. Witkowski Wiktor, SP-3 Środa Śl. – 36,28

ROCZNIK 2005-2006

         50 m st. dowolnym dziewcząt kl 5-6

  1. Gołecka Hanna SP 3 0:33,30 s
  2. Ożóg Julia Szczepanów 0:33,36 s
  3. Maćkowiak Aleksandra Ciechów 0:38,04 s

       50m st. dowolnym chłopców kl.5-6

  1. Misiuna Dominik SP 3 0:31,30 s
  2. Mazur Tymon SP 3 0:34,45 s
  3. Drzała Tymon SP 3 0:35,64 s

       50m st. grzbietowym chłopców kl.5-6

  1. Drzała Tymon SP 3 0:41,00 s
  2. Mazur Tymon SP 3 0:41,65 s
  3. Frycki Konrad Kostomłoty 0:52,47 s

      50m st. grzbietowym dziewcząt kl.5-6

  1. Gołecka Hanna SP 3 0:39,57 s
  2. Ożóg Julia Szczepanów 0:40,00 s
  3. Maćkowiak Aleksandra Ciechów 0:42,22 s

50m st. klasycznym dziewcząt kl.5-6

  1. Lisiecka Iga Miękinia 0:51,16 s
  2. Buksa Dominika Ciechów 0:53,44 s
  3. Olczyk Aleksandra SP 3 0:54,20 s

50m st. klasycznym chłopców kl. 5-6

  1. Misiuna Dominik SP 3 0:41,32 s
  2. Masalski Marcin SP 3 0:55,69 s
  3. Kuźniar Szymon Ciechów 1:04,44 s

ROCZNIK 2007-2008

25m st dowolnym dziewcząt kl 4 i młodsze

  1. Lasz Alicja SP 3 0:16,84 s
  2. Wysocka Emilia SP 3 0:17,24 s
  3. Gołecka Zofia SP 3 0:18,54 s

25m st. dowolnym chłopców kl.4 i młodsi

  1. Bielecki Kacper SP 3 0:16,48 s
  2. Kroczak Jakub Rakoszyce 0:19,88 s
  3. Stawirej Mateusz SP 3 0:20,01 s

25m st. grzbietowym dziewcząt kl.4 i młodsze

  1. Wysocka Emilia SP 3 0:20,16 s
  2. Lasz Alicja SP 3 0:20,99 s
  3. Mazurkiewicz Wiktoria SP 3 0:21,38 s

25m st. grzbietowym chłopców kl.4 i młodsi

  1. Kroczak Jakub Rakoszyce 0:21,63 s
  2. Bielecki Kacper SP 3 0:21,73 s
  3. Stawirej Mateusz SP 3 0:24,47 s

25m st. klasycznym dziewcząt kl.4 i młodsze

  1. Mazurkiewicz Wiktoria SP 3 0:26,59 s
  2. Golanowska Agata Malczyce 0:27,17 s
  3. Jadach Emilia SP 3 0:29,34 s
  4. Krzykowska Julia SP 3 0:30,07 s

Kierownik zawodów - Janusz Strożek,  

Sędzia główny – Marzena Sołtys

Tekst: Wojciech Ciszewski

Otrzymano do publikacji: 09.04.2018

Opublikowano: 11.04.2018

 

                                         

             

 

 

 

 

832032
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkie
503
634
3944
14847
832032

Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie BR Jastrzębscy.