VIII Powiatowy Konkurs Czytelniczy klas II i  III

15 marca w naszej szkole odbył się VIII Powiatowy Konkurs Czytelniczy klas II i III.

W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych naszego powiatu z Ciechowa, Kostomłot, Malczyc, Miękini, Rakoszyc, Szczepanowa i Środy Śląskiej.

Uczniowie klas drugich sprawdzali swoją znajomość „Legend polskich” Wandy Chotomskiej, a klas trzecich baśni pt. „U złotego źródła – Baśnie polskie” wyboru Stefani Wortman.

Laureatami konkursu zostali w klasach drugich:

I miejsce -  Gabriel Kozik    SP Malczyce

II miejsce – Szymon Tułak   SP Środa Śl.

III miejsce – Milena Sikora   SP Miękinia

w klasach trzecich:

I miejsce –  Wiktoria Wojciechowicz    SP Rakoszyce

II miejsce –  Jakub Brzeziński                SP Malczyce

III miejsce – Paweł Bała                         SP Szczepanów

Gratulujemy naszemu uczniowi Szymonowi Tułakowi zajęcia II miejsca w kategorii klas drugich.

Konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Nasi goście w czasie oczekiwania na wyniki oglądali część artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za piękne  występy paniom Monice Wołyniec, Zofii Szerudze i Ewie Kąkol oraz ich podopiecznym.

Za przygotowanie, organizację i przebieg konkursu odpowiadały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Celina Staśko, Małgorzata Musiał ,Beata Polak i Anna Wójcik.

Tekst: Celina Staśko

Otrzymano do publikacji: 16.03.2018