Get Adobe Flash player

 Konkursy i zawody w roku szkolnym 2017/2018

    Konkursy ogólnopolskie

 

Lp.

 

Nazwa konkursu

 

Termin

 

Odpowiedzialny

 1.

Ogólnopolski  konkurs Przyrodniczy - OLIMPUS

listopad

2017

B. Bartula

M.Zawadzka

 2.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”

poł.stycznia

2018

J. Jagielnicka

 3.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus”

styczeń

2018

U. Mytych

4.

 Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK kl. II-III

styczeń 2018

 E. Kąkol

 5.

 Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

 9 III 2018

 M. Kaniucka

 6.

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR

marzec

2018

 M. Kaniuka

 7.

 Olimpus  matematyczny

 09.01.2018r.

Marta Meusz

Mariola Ormaniec

8.

 Kangur matematyczny

marzec

2018

Kamila Kąkol

Marta Meusz

 

Konkursy regionalne

 

Lp.

 

Nazwa konkursu

 

Termin

 

Odpowiedzialny

 1.

III Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego

zDolny Ślązaczek

październik

2017

 A. Senator

 2.

III Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek

październik

2017

 J. Cirko

 3.

 Okręgowy Konkurs LOP–plastyczny i fotograficzny

 cały rok

 M.Zawadzka

 4.

Interdyscyplinarny

zDolny Ślązaczek – j. polski

październik

2017.

 M. Senator

 5.

 zDolny Ślązaczek – matematyka

październik 2018.

 n - le matematyki

Konkursy wojewódzkie

 

Lp.

 

Nazwa konkursu

 

Termin

 

Odpowiedzialny

 1.

 Maraton Matematyczny

wrzesień

2017

M. Meusz

M.Ormaniec

                                                          Konkury powiatowe

 

Lp.

 

Nazwa konkursu

 

Termin

 

Odpowiedzialny

 1.

Powiatowy Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

marzec

2018

B. Kamienieak

J.Bilicz, M.Meusz

 2.

 Konkurs wiedzy pożarniczej

maj

 2018

 M.Meusz

 3.

 Powiatowy Konkurs Czytelniczy kl. 2-3

 16 III 2017

 Celina Staśko

 4.

 Powiatowy Konkurs Ortograficzny

kwiecień

2018

 M. Ryniewicz

Konkursy gminne

 

Lp.

 

Nazwa konkursu

 

Termin

 

Odpowiedzialny

 

1.

 

Gminny Konkurs Matematyczny

 

kwiecień 2018.

K. Kąkol

M. Meusz

M.Ormaniec

 2.

  Gminny Konkurs Polonistyczny

 „Czy znasz język ojczysty?”

 maj 2018

 M Matusik

 3.

 Gminny Konkurs Recytatorski

koniec marca

2018

V. Konowrocka-

Kasjan

 4.

 Gminny Konkurs Ortograficzny

 15 V 2017

 M. Demczuk

 

Konkursy szkolne

 

Lp.

 

Nazwa konkursu

 

Termin

 

Odpowiedzialny

 1.

 Szkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy

 luty 2018.

B.Bartula

M. Zawadzka

n-le matematyki

 2.

 Szkolny konkurs języka angielskiego  kl. II - III

 luty  2018

 M. Ciszewska

 3.

 Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

 marzec 2018

B. Kamieniak

J.Bilicz,
M. Meusz

 4.

Konkurs Informatyczny „Projekty o Środzie Śląskiej”

maj - czerwiec

2018

M.Meusz

S. Siwerski

 5.

 Konkurs na e - pisankę

luty - marzec

 2018

M.Meusz

S. Siwerski

6.

Egzamin „Karta rowerowa”

 VI 2018

M.Meusz

J.Bilicz

B. Kamieniak

 7.

 Szkolny Konkurs  „Mistrz ortografii”

grudzień2017/

styczeń 2018

 M.Ryniewicz

 8.

  Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. IV - VII

luty

         2018

 M.Ryniewicz

 9.

 Szkolny Konkurs Recytatorski

luty

 2018

V. Konowrocka-

Kassjan

 10.

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania      kl. III Kl.IV - VI

kwiecień

2018

D. Wawrzyniak

E. Latos

 11.

 Konkurs Literacki - Dni  Patrona Szkoły

finał

08.02.2018

 E. Latos

 12.

Szkolny Konkurs dla kl. I „Najładniejsza zakładka  do książki”

grudzień 2017

styczeń 2018

 R. Sobera

 13.

Szkolny Konkurs Wiedzy Historycznej kl.V i kl. VI

 maj 2018

B. Cynar

 14.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Środzie Śląskiej dla kl. IV 

pocz.czerwca

2018

B. Cynar

 15.

Szkolny Konkurs Wiedzy   o Kulturze Krajów Anglojęzycznych KWOKA

luty

2018

B. Jastrzębska

 16.

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

pod patronatem Fundacji „Tschammendorf-Niederschlesien”

grudzień,marzec,

czerwiec

2017/18

N. Aleksy

 17.

 Konkurs Piosenki Religijnej

 styczeń 2018

siostry katechetki

A.Gacek

 18.

 Konkurs Wiedzy Religijnej

marzec

2018

katecheci

 19.

 Konkurs wiedzy o Janie Pawle II

marzec/kwiecień

2018

E. Stachowiak

 20.

„Stop uzależnieniom” – konkurs plastyczny dla klas 4 -6

październik 2018

 E. Stachowiak

 21.

 Konkurs na „Szopkę rodzinną”

grudzień

2018

E. Stachowiak

 22.

 Konkurs na „Pisankę Naj”

 marzec

2018

K.Wawszczyk

E. Stachowiak

A.Dąbek

 23.

 Konkurs na „Palmę Wielkanocną”

 marzec

2018

K.Wawszczyk

E. Stachowiak

A.Dąbek

 24.

 Konkurs wiedzy pożarniczej

maj

 2018

 M. Meusz

 25.

 Konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa”

 do 16 XII 2017

 K.Moczulak

 25.

 Szkolny Konkurs Piosenki Religijnej

 11 I  2018

 s. J.Cieślicka

 26.

 Szkolny Konkurs Recytatorski

 10 I 2018

 M. Musiał

 27.

 Mini Playback Show

luty

2018

 J. Durda

 28.

Szkolny konkurs o Patronie Szkoły Władysławie Broniewskim

29.01 - 07.02.2018

Mały Samorząd

+wychowawcy

 29.

„Wulgaryzmom, agresji, przemocy mówimy nie”

 7 -14  III 2018

 J. Durda

30.

Szkolny Konkurs Czytelniczy kl. II-III

2 III 2018

C.Staśko

 31.

Szkolny Konkurs Matematyczny
„Wesołe Myślenie”

 11 IV 2018

 J.Boguniewicz

 32.

 Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.II-III

 15 V 2018

 M. Demczuk

 33.

Szkolny Konkurs Fotograficzny

„Owoce i warzywa”

 do 27 IV 2018

E. Stachowiak

J.Boguniewicz

 34.

 Szkolny Turniej Piłki Nożnej klas III

listopad

2017

 MSU

 35.

 Szkolny Turniej Warcabowy kl. I

marzec

 2018

 MSU

 36.

 Szkolny Turniej Gry w „Dwa Ognie” klas II

 16 V 2018

 MSU

Zawody sportowe według Kalendarza Imprez SZS

 

Lp.

 

Rodzaj zawodów

 

Termin

 

Odpowiedzialny

 1.

 Sztafetowe Biegi Przełajowe - Ciechów

 03.20.2017.

Z. Bławat

M. Sołtys

 2.

 Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu – drużynowe

 07.12.2017.

M. Sołtys

W. Ciszewski

 3.

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej - Malczyce

 14.12.2017.

 D.Kotuła

 4.

Mini koszykówka – Gminne i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 10.01.2018

M. Sołtys

W. Ciszewski

 5.

 Mini Siatkówka – Trójki - Malczyce

 22.02.2018.

L. Papacz

D. Kotuła

 6.

 Mini Siatkówka - Czwórki - Malczyce

 27.02.2018.

M. Sołtys

L. Papacz

 7.

Mini piłka ręczna – Gminne i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 09.03.2018

D. Kotuła

Z.Bławat

 8.

 Czwórbój Lekkoatletyczny – Gminne i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 08.05.2018

Z.Bławat

W.Ciszewski

L. Papacz

M.Sołtys

 9.

 Mini Piłka Nożna

 11.05.2018

D. Kotuła

W.Ciszewski

 10.

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu -  indywidualne

 23.03.2018

M. Sołtys

W. Ciszewski

 11.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini piłce nożnej

 11.05.2018.

D. Kotuła

W.Ciszewski

 12.

Indywidualne mistrzostwa powiatu w Lekkoatletyce

 17.05.2018.

W.Ciszewski

L. Papacz

 13.

 Gminne i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce klas 4

 05.06.2018

Zuzanna Bławat

W.Ciszewski

L. Papacz

M. Sołtys

 

 

 

809542
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkie
194
623
1062
7519
809542

Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie BR Jastrzębscy.